titulni2

Naše technika

Can-Am OUTLANDER 800

Can-Am OUTLANDER 800

Naši ATV (All-terrain vehicle) Can-am Outlander 800 MAX kanadského výrobce Bombardier jsme pořídili v roce 2009 jako pracovní stroj hlavně pro mimo-sezónní údržbu tratí. Až 30% všech prací na tratích se provádí na podzim (dalších 60% v zimě a 10% v ostatních ročních obdobích). Přesto, že i v zimě najde čtyřkolka své uplatnění tak zejména na podzim se osvědčila jako nedocenitelný pomocník. Dokáže dopravit naše pracovníky kdekoliv na tratě, kde mohou následně pracovat na jejich rozšiřování, uklízení, značení atp.

Kässbohrer PistenBully 100

Kässbohrer PistenBully 100

Naše rolba PistenBully 100 byla pořízena v rámci projektu „Lyžařské běžecké tratě Vrbenská", který byl spolufinancován Evropskou Unií z evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova v rámci osy IV LEADER programu rozvoje venkova ČR prostřednictví MAS Hrubý Jeseník. Na rolbu dále přispěly obce Vrbno pod Pradědem, Karlova Studánka, Ludvíkov a Světlá Hora. Rolba byla poprvé nasazena v sezóně 2012/ 2013.

Ski-Doo SKANDIC 500

Ski-Doo SKANDIC 500

Náš sněžný skútr Ski-Doo Skandic Widetrack 500 kanadského výrobce Bombardier jsme pořídili z Kanady jako ojeté vozidlo v roce 2005. Jedná se o pracovní stroj s motorem typu Rotax o obsahu 500 ccm. Stroj disponuje širším pásem (500 mm), který pomáhá při tažení břemena či jízdě v hlubokém sněhu a tažným zařízením.

Aktuální stav

Upravenost našich běžeckých tratí

naleznete ZDE!

Naši partneři

erb karlovastudankaerb ludvikoverb svetlahoraerb vrbno

jesenicka-magistrala

mskraj logo

horska sluzba

mas peras

facebook